Angelika & Jacek | Dwór Olimp | Stalowa Wola i ślub strażacki

MIŁOŚĆ – OGIEŃ – NAMIĘTNOŚĆ – nie wiem jak tych DWOJE to wszystko tak pięknie połączyło ale było warto !!!

Tym razem wybierając zdjęcia do wpisu nawet nie łudziłam się, że będzie ich mało. Od razu wiedziałam co chcę tu pokazać. Często też, kiedy pytacie mnie ile finalnie zdjęć otrzymacie ode mnie w swoim reportażu, nie umiem podać dokładnej liczby, zawsze chcę pokazać Wam jak najlepiej umiem to, co dzieje się w Waszym dniu i wiem, że często mnie ponosi z ilością 🙂 A jak od młodych słyszę – „Będzie się działo” to wiem że trzeba zadbać o zapas kart do zapisu tego wszystkiego 😉

Szalone przygotowania

Dzień ślubu zapowiadał się pięknie przynajmniej według zapowiadanej pogody. Jeszcze dzień wcześniej cudnie świeciło słońce a w dniu uroczystości…spójrzcie sami, co chwilkę zerkaliśmy czy parasole gotowe, ale cóż się dziwić – skoro ślub bierze strażak to woda lać się musi, z nieba także – cóż zaszalał chłopak z tym zamówieniem.

Nie jestem w stanie zliczyć bram, które przyjaciele im zszykowali, nie jestem w stanie zliczyć ile było wozów strażackich, ile osób, ile hektolitrów wody się polało, ile wypaliło rac – no działo się i już, a ksiądz czekał i czekał i coraz bardziej się niecierpliwił 😉

Ślub jak z bajki!

Kto nie lubi efektownych ślubów? A gdy jeszcze odbywają się w malutkim kościółku po brzegi wypełnionym gośćmi, a gdy jeszcze ślubu udziela znajomy ksiądz – jest pięknie. Strażacka asysta honorowa, cudowny szpaler, dźwięk stukających toporków, iskry, ogień i małżeńska przysięga a to wszystko w Klasztorze Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów w Rozwadowie.

Przyjęcieglamour i zabawa

Był OGIEŃ

Sala piękna, obsługa na najwyższym poziomie, DJ dzięki któremu parkiet wciąż był pełny, biesiadne przyśpiewki, uśmiechy, emocje, dymy, race, iskry, konfetti i tańce, tańce i jeszcze raz tańce. A to wszystko dzięki ludziom – cudownym gościom, którzy mimo pandemii dopisali zarówno liczebnością jak i fantastycznym humorem.

A wszystko to w Dworze Olimp w Stalowej Woli.

Nie zostało mi nic innego jak zaprosić Was do obejrzenia tego reportażu.

suknia – Salon ślubny Cinderella

garnitur – Eles z salonu Gentleman Moda Męska

muzyka – DJ Dario

makijaż – Mape-up Artist Paula Puto

fryzura – Pracownia Fryzur i Paznokci KM

kwiaty – Kwiaciarnia Orchidea

przyjęcie – Dwór Olimp

suchy dym, iskry, konfetti, fotobudka – Fotolustro KR Magic Mirror