Dostałeś SESJĘ w prezencie ?

Masz wielkie szczęście! Masz przyjaciół, którzy podarowali Ci sesję u mnie 🙂

Może dziś nie wydaje Ci się to pełnią szczęścia, a może marzyłaś o takiej sesji od zawsze ale zawsze brakowało czasu, pieniędzy, może było o 5 kg za dużo, za mało a może….może….może właśnie to jest ten moment żeby o tych wszystkich przeszkodach zapomnieć ?

Pomyśl – dostałeś prezent wyjątkowy w swoim rodzaju, prezent dla przyszłej mamy, prezent dla noworodka, dla dziecka, dla dziadków – po prostu dla Was, bo Wy tu jesteście najważniejsi. Ubierzcie się w piękny uśmiech i wpadajcie na sesję. Razem zatrzymamy dla Was czas, a za kilka tygodni, miesięcy czy lat zobaczycie jak cudowny i ponadczasowy to upominek.

Cieszę się, że Cię poznam, że poznam też Twoją rodzinę… musicie być super ludźmi, skoro zostaliście wybrani.

Voucher obowiązuje na wszystkie sesje. Poniżej poznacie warunki realizacji. Pamiętajcie jednak, żeby na sesję umawiać się z wyprzedzeniem. Niestety rzadko zdarzają się wolne terminy „z dnia na dzień”. Czekam na telefon – porozmawiajmy i umówmy się na piękne zdjęcia.

Regulamin „Vouchera”

  1. Voucher ważny jest 6 miesięcy od daty otrzymania.
  2. Voucher obejmuje konkretną sesję (ilość zdjęć i wydruków z wykupionego pakietu)
  3. Posiadaczowi nie przysługuje zamiana vouchera na gotówkę.
  4. Posiadacz vouchera powinien skontaktować się poprzez formularz kontaktowy lub telefonicznie w celu umówienia sesji i omówienia jej szczegółów (wybranie miejsca sesji, scenografii, stylistyki zdjęć itd).
  5. Wszystkie vouchery są ewidencjonowane, a posiadacz wykorzystujący voucher zgadza się na przetwarzanie danych osobowych w celu umówienia się na sesję i realizacji zlecenia fotograficznego.
  6. Posiadacz vouchera zobowiązany jest do zapoznania się z regulaminem sesji oraz do zaakceptowania jego zapisów przed rozmową i ustaleniem terminu.
  7. Wszelkie spory lub niejasności należy wyjaśniać bezpośrednio z  fotografem poprzez formularz kontaktowy, social media lub telefonicznie.
  8. W szczególnych przypadkach losowych istnieje możliwość realizacji bonu prezentowego po przekroczeniu terminu ważności, konieczny jest jednak kontakt z fotografem w celu wcześniejszego wydłużenia ważności bonu.