Witaj, miło mi Cię tutaj gościć, czas się poznać – to ja, Kasia 🙂

To ze mną spotykacie się na sesji niezależnie od jej rodzaju czy miejsca 🙂

To ja stoję za aparatem i w magiczny sposób wyciągam z niego co najlepsze, a wszystko po to, żeby zatrzymać dla Was czas.

To ja podziwiam Waszą miłość i urodę, tulę Wasze skarby w ramionach, nucę kołysanki, udaję zwierzaki, łaskoczę, gilgoczę i poprawiam humor dwulatkom. To ja z ogromnym pokładem cierpliwości i pomysłów do zabaw sprawiam, że sesja dla Was jest fajnym spotkaniem i miło spędzonym czasem a dla dzieci super zabawą.

Z wykształcenia architekt krajobrazu, florysta – kocham więc wszystko co naturalne, podziwiam i każdego dnia delektuje się pięknem przyrody, rękodziełem i najmniejszym detalem spotkanym na mojej drodze.

Z zamiłowania i zawodowo – fotograf, choć nigdy nie podejrzewałam, że tu mnie zaniesie los 🙂 Z aparatem zaprzyjaźniłam się gdy urodziła się nasza najstarsza córka, a wraz z nią do góry nogami wywrócił się nasz świat i dotychczasowe priorytety. Od tamtej chwili jest to przyjaźń pełna perspektyw ale i taka, o którą trzeba dbać dając jej szansę na ciągły rozwój.

Prywatnie jestem mamą 3 wspaniałych dzieciaczków i żoną fajnego mężczyzny, dzięki któremu miałam okazję poznać co to jest prawdziwa fotografia. A fotografia dla mnie to nie tylko praca, to nie tylko pasja ale i doskonała odskocznia od obowiązków dnia codziennego, wspaniała terapia i ogrom pozytywnej energii, którą zarażamy siebie na wzajem w trakcie każdej niemalże sesji 🙂

Jeśli chcecie więc spotkać się ze mną na zdjęciach, pogadać, pośmiać się, pochwalić czy zwierzyć ze swoich obaw i trosk, jeśli chcecie opowiedzieć mi swoją historię – zapraszam. Ja zapiszę ją dla Was na kartach ponadczasowej fotografii !

Pozdrawiam i ściskam mocno – Kasia

Opinie

Asia Gancarz:

” Najwspanialsza,najkochańsza jedyna w swoim rodzaju. Na lepszą osobę nie mogliśmy trafić!!!!Dziękujemy z Piotrkiem,że byłaś z nami w tak ważnym dla nas dniu!!! Całujemy mocno😘😘😘😘

Ewa Marszałek:

” Anioł nie kobieta 🙂 potrafi zaczarować dziecko i do tego zrobić piękne zdjęcia. Super atmosfera!!! Polecam 🙂

Maciek Maksymilian Klimczyk

” Najlepsza Pani Fotograf!! Pełen profesjonalizm. Zdjęcia wykonywane z pasja i zamiłowaniem 🙂

Joanna Przywłocka:

” Polecam gorąco, przemiła współpraca, właściwy człowiek na właściwym miejscu, efekty oszałamiające! „